ODSTRAŇOVANIE GRAFITOV 

ODSTRAŇOVANIE GRAFITOV 

PROFESIONÁLNE ODSTRAŇOVANIE GRAFITOV

ODSTRAŇOVANIE GRAFITOV TLAKOM

NANESENIE ANTIGRAFITOVÉHO NÁTERU

OCHRANA FASÁDY PROTI GRAFITOM

PROFI TECHNIKA NA ODSTRÁNENIE GRAFITOV

NON STOP SLUŽBA

Odstraňovanie grafitov závisí od rôznych okolností. Z nasávajúceho podkladu odstraňujeme grafiti od 70 % až 90 % ,pričom vám garantujeme, že po nanesení nového fasádneho náteru ich nebude vidno. Pri materiáloch, ktoré grafiti nenasajú vieme grafiti odstrániť úplne. Pri odstraňovaní grafitov používame profesionálny tlakový stroj určený práve na odstraňovanie grafitov. Medzi naše služby patrí taktiež nanášanie anti grafitového náteru, ktorý po tlakovom čistení grafitov nanášame na fasádu. Používame nanotechnologické ultratenké produkty na ochranu povrchu. Náter zabráni ďalšiemu šíreniu grafitov na danom mieste. Doporučujeme grafiti nepretierať fasádnym náterom bez odstránenia grafitov nakoľko sa často stáva, že grafiti cez náter presvitajú alebo zanechávajú svoje tvary.

SLUŽBA ODSTRAŇOVANIA GRAFFITI

Graffiti je hlavným problémom, ktorému dnes čelia majitelia nehnuteľností.

Vandalizmus graffiti znižuje hodnotu a má negatívny vplyv a vzhľad vášho majetku. V&T Servis odstraňuje graffiti, farby a iný vandalizmus z nelakovaných povrchov.

Odstránenie graffiti a antigrafity náter čo najskôr pomôže odrádzať vandalov od opätovného návratu a znehodnotenia vášho majetku. Naše služby sú určené pre  obchodné centrá, výklady, autosalóny, showroomy, banky, inštitúcie, logistické centrá, presklené átria, zimné záhrady, pasáže, svetlíky, pouličné osvetlenie, presklené reklamné plochy, sochy, pamätné tabule a sochy, dopravné značenia, prístrešky a zastávky MHD, rodinné domy, panelové domy, verejné stavebné plochy, sklenníky, prostredníctvom špecialistov na odstraňovanie graffiti firma V&T Servis.

Ponúkame bezplatné obhliadky v rámci Bratislavy a okolia iné su spoplatnéné od Km. Na všetky služby odstraňovania graffiti a pri odstraňovaní graffiti používame iba produkty biologicky odbúrateľného odstraňovania graffiti. Naše výrobky na odstraňovanie graffiti sú bezpečné pre životné prostredie a nepoškodia trávu ani okolitý život rastlín. Sme hrdí, že môžeme povedať, že sme šetrný k životnému prostrediu a dodržiavame všetky normy.

Zavolajte nám ešte dnes pre vášu bezplatnú cennovú ponuku odstránenia graffiti, zavolajte nám 0944 266 111 . Špecializujeme sa na prácu s majiteľmi nehnuteľností, správcovskými spoločnosťami, podnikmi a obchodnými centrami v exteriéri. Spoločnosť V&T Servis ponúka našim klientom 24-hodinovú pohotovostnú službu na čo najskoršie odstránenie graffiti.

Odstraňovanie grafitov závisí od rôznych okolností. Z nasávajúceho podkladu odstraňujeme grafiti na 70 % pričom vám garantujeme, že po nanesení nového fasádneho náteru ich nebude vidno. Pri materiáloch, ktoré grafiti nenasajú vieme grafiti odstrániť úplne. Pri odstraňovaní grafitov používame profesionálny tlakový stroj určený práve na odstraňovanie grafitov. Medzi naše služby patrí taktiež nanášanie anti grafitového náteru, ktorý po tlakovom čistení grafitov nanášame na fasádu. Používame nanotechnologické ultratenké produkty na ochranu povrchu. Náter zabráni ďalšiemu šíreniu grafitov na danom mieste. Doporučujeme grafiti nepretierať fasádnym náterom bez odstránenia grafitov nakoľko sa často stáva, že grafiti cez náter presvitajú alebo zanechávajú svoje tvary.

ĎALŠIE SLUŽBY 

čistenie pomníkov
čistenie zámkovej dlažby