ČISTENIE ZÁMKOVEJ DLAŽBY

ČISTENIE ZÁMKOVEJ DLAŽBY

čistenie zámkovej dlažby

ČISTENIE DLAŽBY TLAKOM

NOVÝ VZHĽAD DLAŽBY

ODSTRÁNENIE NEČISTÔT Z DLAŽBY

ODSTRÁNENIE MACHOV Z DLAŽBY

ODSTRÁNENIE PLESNÍ Z DLAŽBY

NON STOP SLUŽBA

Poskytujeme kompletné čistenie zámkovej dlažby za pomoci tlakového stroja. Rokmi zanesené zámkové dlažby ostanú ako nové. Pomocou tlaku odstránime aj zanesenú špinu, mach a plesne, ktoré sa rokmi vytvoria.

Naša profesionálna čistiaca služba môže vyčistiť a obnoviť širokú škálu povrchov veľké prúdy vysokotlakej vody sa používajú na čistenie tvrdých povrchov. Či už ide o blokovú dlážkovú príjazdovú cestu, záhradnú terasu, betónový chodník, predsieň alebo novopostavený dom alebo vysokotlakovú vodu s vysokým tlakom, bude to udržať a udržiavať čisté. 

Spoločnosť V&T Servis poskytuje služby odborneho čistenia a odstraňovanie žuvačiek už viac ako 5 rokov .
Sme hrdí na to, že dosahujeme vždy vynikajúce výsledky a udržiavame vysoké štandardy.
Naši technici sú vyškolení a akreditovaní, aby splnili priemyselné štandardy, aby zabezpečili zdravie, bezpečnosť a dobré životné podmienky všetkých našich zamestnancov a tých, ktorých ovplyvňujú.

 

Udržanie verejných priestorov čisté je nevyhnutné na to, aby ste urobili prvý dobrý dojem. Spoločnosť V&T Servis je hrdá na čistenie chodníkov,dlažieb chodníkov pre chodcov, parkovísk, maloobchodných parkov, oblastí supermarketov a akéhokoľvek iného povrchu, ktorý potrebuje čistenie. Naše tímy pracujú bezpečne a efektívne na odstránenie všeobecných škvŕn, žuvačiek a hlbokých škvŕn, čím obnovia pôvodné oblasti ako nové podmienky; v priemere čistíme viac ako 30 000 m2 ročne.

Po vyčistení môžeme chrániť povrchy  a chodníky pomocou nášho jedinečného impregnačného systému, ktorý zatiaľ neviditeľný voľným okom odráža všetky budúce škvrny vrátane žuvačky. Táto ochrana je dodávaná s 5 ročnou zárukou, aby ste mohli byť v bezpečí s vedomím, že chránené oblasti zostanú dlho čistené.

Kľúčové výhody

 • Inhibuje žuvaciu gumu
 • Ponúka neviditeľnú protišmykovú ochranu
 • Nebude sa čipovať ani odlupovať, pretože to nie je povlak
 • Zabraňuje znečisteniu povrchu tukom, olejom a tukom
 • Odolný voči UV žiareniu
 • Tvrdá a dlhá životnosť
 • Odolný voči širokému spektru agresívnych chemikálií
 • Odolnosť proti značeniu pneumatík
 • Poskytuje ľahko čistiteľný povrch
 • Udržateľné a ekologické
 • Ošetrenú oblasť je možné okamžite otvoriť verejnosti

Často je možné oblasť čistiť, obnoviť a chrániť šetriť čas, peniaze a narušenie toho, ako sa dlažba nahradila; toto sa opakovane potvrdilo.

K dnešnému dňu sme obnovili vyše 150 000 mdlažieb z prírodného kameňa / tehál / betónu a chránili ho efektívnymi impregnačnými systémami, čím sme zabezpečili, že povrchy zostanú čisté každodennou kontamináciou po dobu najmenej 5 rokov. Akonáhle bude povrch ošetrený, odpudzuje všetky škvrny na báze vody a oleja, ako je žuvačka, čaj, káva, krv, tuky na varenie a všetky ostatné návyky! Ošetrovaná oblasť umyje väčšinu povrchových nečistôt počas intenzívnych zrážok, takže je takmer samočistiaca.

Akýkoľvek porézny povrch môže mať prospech zo spracovania impregnačným systémom; vnútorné a vonkajšie dlažby , pamiatky, fasády budov, príjazdové cesty, dielne, podlahy v nákupnom centre, atď.

ĎALŠIE SLUŽBY 

čistenie pomníkov
čistenie pomníkov